ATRAKCJE WESELNE

Dopełnieniem naszych dekoracji jest szereg atrakcji jakie możemy Wam zaproponować:
-balony z helem w formie prezentu niespodzianki,
-pęki balonowe,
-tuby strzelające płatkami róż, konfetti bądź imitacją 200zł,
-bańki mydlane- wypożyczanie wytwornic baniek

Każda z tych atrakcji dodaje uroku, a czasem niezapomnianych wrażeń w tym szczególnym dla Was dniu.
 
Chyba każdy, przynajmniej raz w swoim życiu, bawił się w robienie baniek mydlanych. Okazuje się, że mogą być też wspaniałą atrakcją... na ślubie! Tysiące mydlanych baniek unoszących się wokół Młodej Pary, to niewątpliwie niecodzienny widok.  Bańki jako dodatkowa dekoracja ślubna, zyskują na popularności! Mogą one towarzyszyć Młodym tuż po wyjściu z kościoła, Urzędu Stanu Cywilnego, podczas pierwszego tańca lub sesji zdjęciowej w plenerze.
W ten niepowtarzalny dzień czeka na Was ogromny prezent, a w nim mnóstwo małych baloników lecących wysoko do nieba...
Tuby strzelające płatkami róż, konfetti lub imitacją bankontów 200zł. 
Jeśli poszukujecie taniej metody na upiększenie wyjścia z kościoła, oprawę pierwszego tańca lub ciekawego efektu na sesję zdjęciową to polecamy wyrzutnię konfetti. Tuby strzelają białymi płatkami róż i czerwonymi serduszkami na wysokość ok. 5 metrów. Są bezpieczne i możne je używać zarówno w pomieszczeniach jak i plenerze. Nie zawierają ładunków wybuchowych. Tuby działają na zasadzie sprężonego powietrza.
LAMPIONY "ROMANTYCZNE LATARNIE" Stworzą niepowtarzalny klimat i wprowadzą romantyczny nastrój... Mnóstwo ciekawych aranżacji lampionów, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Jeśli jesteście zainteresowani, zapraszamy do skorzystania z powyższej usługi.
Kreator stron www - przetestuj!